Komunikace - Šifrovaný kontakt

Šifrovaný kontakt zahrnuje fóra, kam již nemají přístup všichni hráči ze hry.

Pro odeslání příspěvku na fóru můžete do prvního řádku napsat předmět, v případě kliknutí na reagovat u jiného příspěvku se sem vyplní jméno hráče, číslo daného příspěvku a můžete tak navázat na daný příspěvek. Využít můžete i celou škálu smajlíků, ale příliš to s nimi nepřehánějte. Pro aktualizování diskuse klikněte na příslušný odkaz. Pokud jste Gold hráč máte možnost využít i BB kódy. Hráči na fórech jsou rozlišeni barevně podle funkcí, které zastávají. V případě, že hledáte na fórech konkrétní text, můžete využít Vyhledávání. V přítomných hráčích najdete hráče, kteří jsou aktuálně na stránce fóra. Moderátorské funkce mají pouze moderátoři a slouží k mazání příspěvků, či udělování bobříků mlčení (bobrů) hráčům, kteří porušili pravidla fór (viz. Vesmír). V bobřících potom najdeme udělené bobříky mlčení a délku jejich trvání. Statistika podává přehled o aktivitě na fóru.

Oznámení vedení
Oznámení vedení je jedním z nejdůležitějších fór v rase. Vláda sem píše informace, které ovlivňují občany a které by občané měli rozhodně číst a dodržovat.

Domovská planeta
Domovská planeta je fórum, které má každá rasa a mají na něj přístup pouze hráči dané rasy, kromě těch v exilu. Na domovské planetě máte možnost potkat spoluhráče z rasy a seznámit se s nimi, proto neváhejte a toto fórum občas navštivte.

Soustavové fórum
Soustavové fórum je obdobou domovské planety, s tím rozdílem, že na něj mají přístup pouze členové dané soustavy. Každá soustava má své soustavové fórum, které spravuje generál.

Gold fórum
Gold fórum je fórum pouze pro hráče, kteří si zakoupili gold login (viz. Nastavení). Má podobnou funkci jako neutrální planeta, ale nemají na něj přístup všichni.

Dále jsou tu fóra pro určité skupiny lidí, pro vládu je tu Vládní fórum, kde projednává záležitosti týkající se rasy, vláda má přístup VIP fórum, kam mají přístup vlády všech ras. Dalším fórem, kam mají přístup pouze vlády, které jsou spolu s alianci je Alianční fórum, tam se řeší záležitosti týkající se aliance. Svoje fóra mají také učitelé, anti-multi tým, redaktoři Network News a moderátoři.

SGWG © 2010