Komunikace - Pošta

Význam - pošta slouží pro komunikaci s ostatními hráči. Prostřednictvím pošty komunikujete soukromě vždy s jedním dalším hráčem. Poštu nejčastěji využijete v komunikaci s vládou, když budete žádat o dotace, armádu nebo jakoukoliv pomoc.

Jak na to - pokud chcete někomu napsat, vyberte v Poště Novou zprávu, do příjemce vyplňte nick hráče, kterému píšete, předmět můžete ponechat nevyplněn pokud chcete. V případě, že máte nějaké předdefinované zprávy, můžete je zvolit (viz. níže), pokud ne, napište do volného pole text Vaší zprávy, můžete přiložit několik smajlíků a odešlete.

V přijatých zprávách máte uloženy veškeré zprávy, které Vám zaslali ostatní hráči. Každá nová zpráva, kterou Vám někdo pošle se Vám zobrazí v Událostech v liště vlevo (viz. Hlavní). Pokud nějakou zprávu smažete, je nenávratně pryč, zprávy se automaticky po několika dnech po obdržení mažou, aby zbytečně nezatěžovaly databázi. Pokud o zprávu nechcete přijít, můžete si ji archivovat a tím pádem se automaticky nesmaže. Odeslané zprávy zase slouží k ukládání veškerých zpráv, které odešlete jiným hráčům, opět se po určitě době automaticky mažou.

Filtr - pro vyhledání konkrétního hráče klikněte na filtr a napište nick hráče, kterého hledáte. Filtr zúží veškeré přijaté či odeslané zprávy pouze na ty od / pro zvoleného hráče.

Ingore list - zabrání hráči, kterého do něj přidáte, aby Vám zasílal zprávy. Pokud se Vám tento hráč pokusí zaslat zprávu, zobrazí se mu, že si od něj nepřejete dostávat poštu. Pokud zasíláte jednu zprávu často, například žádost o dotaci, tak můžete využít služeb předdefinovaných zpráv. Zde si napíšete zprávu, kterou po uložení snadno vyvoláte při psaní nových zpráv (viz. výše).

SGWG © 2010