Ostatní - Ostatní

Některé záložky z ostatního vynechám kvůli jejich minimálnímu využití ve hře. Pokud budete mít o nich zájem něco vědět, obraťte se na nějakého učitele ve hře.

Odhlášení, jak už název napovídá je způsob odhlášení ze hry. V případě, že pouze vypnete prohlížeč, budete ze hry automaticky odhlášeni po 15 minutách neaktivity. Pokud nemáte gold účet, můžete ve hře denně strávit 180 minut (do aktivity se započítává jen skutečně aktivní čas, tedy čas, ve kterém klikáte). Pro přihlašování do hry je důležité vědět, že po 5 neúspěšných pokusech se Vám zablokuje IP adresa na 30 minut. Po uplynutí tohoto času, budete mít opět možnost se přihlásit.

Tutorial je kratší verzí Helpu, slouží pro opravdové začátky hry.

Statistiky jsou záložkou, kde můžete najít statistiky těžby, ražby, jednotlivých budov, či statistiky jednotek všech ras. Pro zobrazení statistik konkrétní rasy ji vyberte z rolovacího menu.

Encyklopedie obsahuje kompletní popis všech ras zastoupených ve hře, včetně popisů jednotek, hrdinů a cenností. Najdete zde i bližší popis centrálních planet a budov všech ras, přepisy odehraných UD a vcelku velké množství zajímavých informací o příběhu ve hře. Další zajímavou částí je kronika, ve které najdete zjednodušený popis historie hry, v tomto popisu se kloubí jak systémová část hry (války, stav ras v průběhu věku) a příběhová část (zajímavé údálosti v příběhu zapojené do systémové části kroniky).

SGWG © 2010