Armáda - Vaši hrdinové

Hrdinové - vaši hrdinové jsou obdobou rasových hrdinů s tím rozdílem, že slouží pouze Vám a nikomu jinému. Hrdinové Vás žádají o přijetí vždy o přepočtu, čím méně jich máte, tím větší pravděpodobnost, že nějaký přijde. Každý hrdina má pak právě jednu funkci, například zlevňuje stavby, či přidává sílu do útoku. Pokud hrdina vykonává činnost, kterou zvýhodňuje, přibývají mu body a postupně také levely. Čím vyšší má hrdina level, tím vyšší výhody přináší, maximálně může dosáhnout 20 levelu, za každý level přidává 2%. S přibývajícím časem hrdinové však stárnou a po nějaké době, kdy je jejich věk napsán červeně odcházejí do výslužby a již Vám nepřináší žádné výhody. Pokud máte hrdinu u sebe, jeho schopností je využíváno automaticky.

Žoldáci - hrdiny si můžete za úplatu najímat také v obchodě (viz. Obchod/Trh práce), v takovém případě si je najímáte na určitý počet dní a po jejich uplynutí o ně opět přijdete.

Zranění - pokud je Váš hrdina v boji vážně raněn (dozvíte se ve výpisu z útoku v podrobnostech - viz. Útok), můžete mu zaplatit rekonvalescenci. Při tomto procesu hrdina přijde o 20% zkušeností. Pokud je vážně raněn nájemný hrdina, automaticky se jeho pracovní smlouva ruší.

SGWG © 2010