Nastavení - Informace

Herní údaje zobrazují Váš login, tedy jméno, pod kterým se přihlašujete, Váš nick, tedy jméno, pod kterým vystupujete ve hře. Také zde můžete upravit své přepočty, ale pokud měníte čas přepočtu, další přepočet Vám neproběhne dříve než za 24 hodin, pokud by měl proběhnout dříve, pak se nejbližší přepočet vynechá.

Pokud nejste spokojeni se smajlíky, které využíváte na fórech či v poště, můžete je právě zde změnit.

Můžete zde také změnit vzhled Vesmíru, tedy jestli si budete vybírat rasy z rolovací lišty, nebo budete mít zobrazen seznam odkazů ras.

Osobní údaje podávají informace o Vás, pokud chcete být anonymní, potom je vyplňovat nemusíte. Email, web a icq můžete vyplnit, ale ostatním se bude zobrazovat pouze v případě, že u nich zaškrtnete čtvereček.

Na hlavní stránce se Vám může zobrazovat množství informací. Nastavení toho, co zde chcete ukazovat a co ne najdete právě zde. Lepší je mít zaškrtnuté prakticky vše, budete tak dobře informováni a nic Vám neunikne (viz. Hlavní).

Pro nastavení avataru neboli obrázku využijte pole Změna obrázku. Podporované formy jsou pouze jpg, gif a png, pokud máte tedy obrázek v jiné formě, musíte si ho převést. Maximální velikost obrázku je 5kB (10kB pro hráče s GOLD loginem), je to zejména proto, aby se nezatěžovala databáze hry. Obrázek je důležitou součástí hry, hodně vypovídá o hráčích, takže volte pečlivě.

SGWG © 2010