Armáda - Rasová armáda

Význam - rasová armáda je obdobou armády hráče s tím rozdílem, že ji ministři mohou přidělovat hráčům dle potřeby. Hráči zároveň mohou pro rasu zbrojit pokud je o to vláda požádá. Za rasovou armádu odvádí žold rasa jako celek z Rasového fondu. Rasovou armádu, stejně jako mnoho dalších věcí můžete vidět až 24 hodin po registraci. Často také vláda armádu prodává členům rasy za výhodné ceny.

Informace - úplně nahoře vidíme celkovou velikost rasové armády, sílu, hp a žold. Dále tabulku dostupných jednotek. V případě, že chcete, aby Vám vláda nějakou jednotku poslala, podívejte se nejprve sem, jestli tu je ve Vámi požadovaném počtu.

Posílání - pokud chcete do rasové armády něco odeslat slouží k tomu formulář zobrazený níže. Vyberete kterou jednotku, v jakém počtu, důvod může zůstat nevyplněn, pokud žádný uvádět nechcete. To, že jste jednotky odeslali nebo Vám byly přiděleny, se zobrazí v činech vedení (viz. Rasa/Činy vedení). Pokud chcete z rasové armády něco poslat obraťte se na online vládu (viz. Hlavní).

Využití - s rasovou armádou lze bránit vlastní Centrální planetu patřící celé rase, nebo útočit na Centrální planety jiných ras - v takovém případě je však nutné získat nejprve 60% planet v daném sektoru. V neposlední řadě se také využívá jako skladiště jednotek.

SGWG © 2010