Old SGWG

Vítejte v encyklopedii světa StarGate WebGame,
encyklopedie obsahuje kompletní popis všech ras zastoupených ve hře, včetně popisů jednotek, hrdinů a cenností. Najdete zde i bližší popis centrálních planet a budov všech ras, přepisy odehraných UD a vcelku velké množství zajímavých informací o příběhu ve hře.
Další zajímavou částí je kronika, ve které najdete zjednodušený popis historie hry, v tomto popisu se kloubí jak systémová část hry (války, stav ras v průběhu věku) a příběhová část (zajímavé údálosti v příběhu zapojené do systémové části kroniky).


http://sgwg.net/obr/index/registrace_sgwg.pngRelativnost příběhové linie StarGate WebGame
Je třeba si uvědomit, že příběh SGWG se odehrává v relativní linii oproti seriálu, proto ne vše je přesně tak, jak tomu bylo v seriálu. Jako příklad se dá uvést existence Tollánské republiky, která nikdy nebyla vyhlazena Goa`uldy, nebo vyspělost některých ras – Genii, Sateda. Důvodem tohoto je, že ne vše se dá udělat dle seriálu s tím, aby to bylo hratelné. Víme, že Genii ani Sateda nevlastnili v seriálu vesmírné lodě, co by si však bez nich počlaly v SGWG? Proto musela být příběhová linie trochu upravena, aby jim tyto lodě dala. První věk hry byl časově zasazen na začátek celého seriálu, takže mnoho ras se ve hře nevyskytovalo a známé rasy měly výrazně slabší technologie. Jenže to vše se postupně mění...

Kronikáři
Cest la Vie - Původní tvůrce celé kroniky
Sodan Molotov - Kronikář, který převzal a od základu aktualizoval celou kroniku
Amon-Re - vedl kroniku během 5. a 6. věku
George Hammond - správce kroniky 7. - 15. věk
qwert - správce kroniky od 17. věku

Spolupracovali
Lub@n - výpomoc s přesunem kroniky na hlavní server
s3thi - časové osy, částečné úpravy
Lord Sirius - korektury všeho druhu
BLood - korektury všeho druhu


Poslední aktualizace na encyklopedii původní verze hry provedena:
4.5.2011 19:39