12. Věk

Zdravím vás,
přicházím s vyhodnocením minulého věku a popisem jeho průběhu. Ve 12. věku poprvé proběhla soutěž miniras. Asura, vyřazená z hlavní hry neobhájila svou pozici a bude zkoušet štěstí příště. Výhercem soutěže miniras se tak stali Reetou.
Další zajímavostí byla soutěž Miss SGWG 2011 (na fotky účastnic se můžete podívat zde) z níž vyšla jako vítězka hráčka Vlčica. Rozhovor s ní najdete v brzké době na Network News.
Na Festivalu Fantazie v Chotěboři jsme také prezentovali hru SGWG, Deathmatch a Eraversum a představili první náhledy další hry, kterou vyvíjíme.
http://www.festivalfantazie.cz/archiv/2011ff/propagace/banner_ff11_468x60.gif


Vyhodnocení věku

Herní výsledky
http://optric.clanweb.cz/download/vek_12.png

1. Wraithské společenství (75 upgrade bodů budovy)
2. Asgardské dominium (50 upgrade bodů budovy)
3. Orbánci (25 upgrade bodů budovy)


Příběhové výsledky

Mléčná dráha

V Mléčné dráze tento věk příběh neprobíhal úplně ideálně a bude nahrazen a dohnán v následujících věcích. Jako odškodné udělujeme všem rasám MD 10 upgrade bodů .

Pegas, příběhový admin Dragonsky

1. Wraithské společenství (75 upgrade bodů jednotky) – Wraithům se sice podařilo obhájit 1. místo, bylo to ovšem skutečně jen o vlásek. V dalších věcích se nejspíš pěkně zapotí, chtějí-li si i nadále uchovat první pozici.
2. Asgardské dominium (50 upgrade bodů jednotky) – Asgardi i v tomto věku pokračovali ve velmi kvalitních a v poslední době i rozumně dlouhých reakcí. Rozhodně mají našlápnuto k tomu, aby se příští věk opět ujali vedení…
3. Oannesanská říše a Cestovatelé (12 upgrade bodů jednotky pro každou) – Oannesany a Cestovatele jsem se tento věk rozhodl dát na společnou 3. pozici i přesto, že jejich reakce nejsou úplně srovnatelné. Oannesané jsou mnohem aktivnější a působí dojmem, že by nejraději dělali všechno a všude. Cestovatelé jsou o proti tomu ve svých akcích pečlivější.
4. Expedice Atlantis – u Atlantis opět platí to, co už bylo mnohokrát řečeno: v příběhu hrají spíše podpůrnou roli a veškerou hlavní iniciativu přenechávají ostatním. Jejich akce působí dojmem, jako by se chtěli od veškerého dění distancovat.
5. Orbana – Orbánci měli jednoznačně skvělý rozjezd. Pak však trochu zaváhali a nakonec to vše pojistili příliš velkým zpožděním při odesílání reakce. Pokud by však začali i v příštím věku tak jako nyní a ono tempo dokázali udržet, dovedu si je představit na medailových pozicích…
6. Sateda – Sateda se v tomto věku příběhu účastnila spíš, jen aby si mohla odškrtnout docházku a její „personální změny“ také zrovna nepomohly. Snad se v příštím věku alespoň trochu vzpamatuje.
7. Genii – tato rasa měla hodně bídný rozjezd. V průběhu se její akce trochu zlepšili a konečně začala vystrkovat drápky. Její akce však působili dost nahodile (tedy pokud se pod nimi neskrývá nějaký ďábelský plán, ale tomu moc nevěřím) a tudíž i nepříliš efektivně.


Boj o Furlingské centrální planety
Nejvíce planet tentokrát vybojovalo Asgardské dominium (vyhrávají 2 furlingské hrdiny do dalšího věku).

Skokan věku
Skokanem věku se stává Expedice Atlantis, která si polepšila o 8 příček a získává tak na tento věk jednotku dle svého výběru. Pro srovnání výsledky tohoto a minulého věku.

Verbíři věku
Baro silvae, Edgar (10 jednotek Amika každý)

Eventy
Bleskové soutěže - výherců bylo hodně :)
Speciální hokejový Event - výherců bylo ještě více ;)
Miss SGWG - Miss Vlčica, 1. vicemiss SamCar, 2. vicemiss DeniSka
miniEvent Amika - každý věk můžete 3x požádat AT o cenu do rasové soutěže, kterou bude orijská bitevní loď Amika.

Upgrade body a Amiky budou rozdány mezi 7 a 10 dnem tohoto věku, ostatní odměny během zítřka.
Za celý Admin Team vám přeji příjemný večer :-)

so.aya