Ramerská říše

Obecně Jednotky Hrdinové Cennosti Místa

Rasa která se postupem času vyvinula z původních kolonizačních a stavitelských lodí, jenž se v této galaxii objevovali v dobách, kdy většina civilizací byla teprve na základním stupni evolučního stadia. Jejich vědomí pochází z původního automatického kodu, který ovládal lodě letící napříč galaxiemi a budoval cestovní síť. Jedna z těchto lodí se zřítila na povrch neobydlené planety, kde následně inteligentní a učenliví systém lodi, dokázal vyhodnotit své možnosti a krátkou dobu před tím, než by došla poslední špetka energie, dokázal pomocí přístrojů lodi vytvořit těla, do kterých toto vědomí postupně přenesl. Rasa je v této chvíli na vysokém stupni technologického vývoje a stále se zdokonaluje. V konečné verzi se rozhodli pro humanodiní těla, která jim poskytovala určité výhody, při budování civilizace.

Domovský svět Ramerské říše
RAMERIA
"Rameria" je centrem Ramerské říše. Teploty zde dosahují az -220 °C kvůli vzdálenosti od hvězdy soustavy a absenci atmosféry (o tu planeta přišla během svého vývoje). Tyto podmínky jsou ideální pro ramerskou populaci obývající planetu. Během staletí se Ramerům podařilo celý povrch planety zastavět výrobnami a těžebními zařízeními. Dodnes se na planetě nachází bohatá ložiska Naquadahu a Trinia, jenž je jsou klíčové pro tvorbu nových Ramerů a ziskavani Natritu jako celovesmirně uznávaného platidla. Údajně se jedná o planetu na které se Rameři vyvinuli z lodních systémů. Nicméně vůdcové rasy tuto informaci nikdy nepotrvdili.
Hrdinové
http://sgwg.net/obr/hrd/hrd_108162.jpg Akyra - Ramerové jako bezpohlavní rasa si brzy všimli, že u ostatních ras jsou vysocí činitelé často muži. Proto stvorili Akyru, ktera má postavu atraktivní "pozemšťanky". Tento předpoklad jí umožňuje snadneji získávat informace ze zákulisí. Akyra je ze všech Ramerů nejpodobnější živým bytostem. V ni část Ramerů vidělo evoluci, ostatní ji ale považovali za akt proti jejich principům a myšlení. Tato krize mohla vyústit až v občanskou válku. Proto vývoj a výroba tohoto modelu byla zmrazena a zachovala se pouze ona.